درباره ما

جناب کالا مرجع تخصصی نقد،برسی و فروش اینترنتی لوازم خانگی در ایران است.
گروه های مختلفی از لوازم خانگی با تنوعی بی نظیر در جناب کالا عرضه می شوند.
جناب کالا با عرضه اینترنتی لوازم خانگی در ایران با تنوع بسیار بالا از برند های مختلف،در همراهی مشتریان در فرایند خرید نهایت تلاش خود را می کند.
کاربران و مشتریان جناب کالا می توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل از محصول مورد نظرشان وب سایت جناب کالا را برسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را خرید کنند.
تمامی مشتریان ما لایق بهترین خدمات و کالا ها هستند.

فروشگاه اینترنتی جناب کالا

فروشگاه اینترنتی جناب کالا مستقر در استان اصفهان از سال 1389 با مدیریت جناب آقای عمادی شروع به فعالیت کرده است.

جناب کالا یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور می باشد که هدف اصلی آن ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتی برای تمام مشتریان است.

در این بخش از فروشگاه، شما امکان خرید آنلاین انواع لوازم خانگی برندهای معتبر بازار را با تضمین بهترین قیمت ممکن دارید.

تمامی لوازم خانگی ها دارای گارانتی اصلی شرکتی بوده و همانطور که مشاهده می فرمائید تنوع موجودی لوازم خانگی ها نسبت به تمام فروشگاه های دیگر بالاتر می باشد، بدین منظور و جهت سهولت در خرید شما به راحتی امکان فیلترینگ محصولات جهت دسترسی سریعتر به محصول مورد نظر و حتی امکان مقایسه لوازم خانگی های مختلف را دارا می باشید.

عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، عرضه محصولات مختلف با تنوع بالا در برندها، عرضه محصولات برندهای معتبر و شناخته شده با گارانتی های اصلی، ارسال سریع حتی در مورد کالاهای حجیم (نظیر یخچال های ساید بای ساید)، راه اندازی یک وب سایت با امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سهولت استفاده توسط مشتریان، روشهای ارسال متعدد برای انتخاب توسط مشتریان، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی می باشد.