حریم خصوصی

امروزه با گسترش تجارت الکترونیک و تاثیر آن بر حوزه کسب و کار باعث شده تا افراد برای سهولت و صرفه جویی در وقت و هزینه از این تکنولوژی استفاده کنند.فروشگاه جناب کالا با در نظر گرفتن این امکان برای مشتریان خود در سراسر کشور سعی کرده تا ایمن ترین و کامل ترین خرید را ارائه دهد.منظور از ایمنترین خرید این است که افراد حقیقی و حقوقی(شرکت ها و سازمان ها ) از نظر فروشگاه جناب کالا باید با آدرس, کد ملی  یا کد اقتصادی وشماره تماس های همراه و ثابت و آدرس ایمیل شناخته شوند.این اطلاعات از بروز خطا جلوگیری کرده و این امکان را به فروشگاه جناب کالا می دهد که برای هماهنگی های ارسال و پشتیبانی محصول و همچنین در مواقع ضروری و اطلاع رسانی ها با مشتری در ارتباط باشد.

فروشگاه  جناب کالا برای اطلاع رسانی محصولات مورد نیاز مشتریان از آدرس ایمیل معتبر استفاده می کند .این اطلاع رسانی تقاضای بسیاری از مشتریان بوده است اما در صورت عدم تمایل کاربران این اطلاع رسانی قابلیت لغو دارد.همچنین هرگونه اطلاع رسانی با شماره پیامک های …………… و…………… و آدرس ایمیل ……………. انجام میشود و آدرس های دیگر و همچنین شماره پیامک های دیگر از نظر فروشگاه لوازم جناب کالا سوء استفاده محسوب شده و از نظر قانونی قابل پیگیری است.

تمامی اطلاعات کاربران در بانک اطلاعاتی فروشگاه جناب کالا ذخیره می شود.این اطلاعات کاملا محرمانه میباشد و افراد و سازمان های غیر مجاز امکان دسترسی به آن را ندارند. زیرا امنیت اطلاعات کاربران و اعتماد آن ها به این مجموعه برای فروشگاه جناب کالا بسیار حائز اهمیت است. کاربران نیز باید در حفظ و نگهداری کلمه عبور ورمز های امنیتیشان کوشا باشند و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص دیگری قرار ندهند. فروشگاه جناب کالا موظف است این اطلاعات را در مواقع ضروری و با حکم قانونی به مراجع ذی صلاح تحویل دهد.

در صورت ایجا هرگونه سوال یا مشکل می توانید با اطلاعات تماس زیر در ارتباط باشید:

تلفن تماس :۰۹۱۳۳۱۷۰۸۸۱

آدرس فروشگاه جناب کالا:

ارسال سفارشات همه روزه به جز ایام تعطیل

Every time you can show that your promotional Write My Paper 4 Me activities actually reach your audience, your promotion plan gets stronger in the eyes of an agent or editor